Amazon Prime ilk yerli filmini duyurdu!

0 4

Ülkemizdeki yatırımlarını artırmaya devam eden Amazon Prime‘dan birinci yerli sinema muştusu geldi. Birsen Altuntaş tarafından paylaşılan bilgilere nazaran sinemanın başrolünde Murat Boz ve Burcu Özberk bulunacak.

Amazon Prime birinci yerli sinemasını duyurdu!

Netflix kadar tanınan olmasa da önemli bir izleyici kitlesine sahip olan Amazon Prime yeni projesini duyurdu. Dizi ve sinema platformları Türkiye’ye olan yatırımlarını artırmaya devam ediyor. Şimdi yerli imale imza atmamış Amazon Prime Görüntü da artık bu bölümde yerini almaya başladı. Gazeteci Birsen Altuntaş, Amazon Prime Video’nun birinci yerli projesi olacak sinemanın oyuncu takımını ve ismini paylaştı.

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran Amazon Prime Video’nun birinci Türkiye yepyeni üretimi, ‘Rüyanda Görürsün’ ismi ile izleyici ile buluşacak. Sinema, başrolünde ise Türkiye’nin en tanınan isimleri ortasında yer alan Murat Boz ve Burcu Özberk bulunacak. Sinemanın oyuncu takımında yer alacak öteki isimler ise şimdi paylaşılmadı.

Amazon Prime, kullanıcılara olağan Amazon müşterilerinde bulunmayan yahut fiyatlı olarak sunulan ek hizmetlere erişim sağlayan Amazon’un fiyatlı bir abonelik programı olarak karşımıza çıkıyor. Yayın akışı devleri ortasında yerini alan şirket Amazon Prime Görüntü ile bu bölüme giriş yapmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.