Aktif Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısında hareketlilik yaşanıyor! Neden?

0 11

Yaklaşan Vasil hardfork beklentisiyle faal Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısı artmaya devam ediyor. Bunun nedeni ise yatırımcıların fiyat artışı ve ekosistemin tamamında genel bir güzelleşme bekliyor olmaları.

Etkin Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısında hareketlilik yaşanıyor! Neden?

Cardono ( ADA) Vasil hardfork tarihinin yaklaşıyor olması ile yatırımcılar yalnızca bir fiyat artışı değil, tıpkı vakitte ekosistemin tamamında genel bir düzgünleşme bekliyorlar. Bu, tüccarların her iki gelişmeden de yararlanmayı amaçladığı için faal Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısı da artıyor.

Finans tahlilleri ile bilinen Finbold tarafından geçtiğimiz gün edinilen bilgilere nazaran, ağda 2.988 faal havuz var. Birebir vakit da en büyük Proof-of-Stake için bir Cardano data toplama aracı olan PoolTool’un bilgilerine nazaran de yayın sırasında 2.988 ( PoS) dijital varlık görünüyordu. Bu da etkin Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısını doğruluyor.

Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısı

Cardano’daki Havuzlar

Kullanıcıların ana kripto borsalarının dışında “havuzlar” oluşturabileceğini belirtmek değerlidir. Kâfi ölçüde ADA parası olduğu sürece, herkes yeni bir havuz başlatmakta özgürdür.

Buna ek olarak, havuz azamî kapasitesine ulaşmadan evvel rastgele biri rastgele bir havuza ADA coin katkısında bulunabilir. Bir teşvik havuzunun mükafata hak kazanabilmesi için bloklar oluşturması gerekir. Lakin o vakit dikkate alınacaktır, bu nedenle delegelerin bu nedenle yeterli bilgilendirilmesi gerekir.

Cardano blok zinciri içgörü datalarına nazaran, Cardano blok zincirinde yayınlanan mahallî varlıkların sayısı, 54.831 farklı para basma siyasetiyle şu anda 5 milyonun üzerinde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.