Akbank mobil uygulaması çöktü!

0 5

Geçtiğimiz yıl da emsal sorunlar yaşayan Akbank taşınabilir uygulaması tekrar bir çökme haberi ile karşı karşıya. Geçtiğimiz yılda da 43 saatlik bir kesinti yaşayan Akbank, olaydan tam bir yıl sonra tekrar bir sistem kusuruyla gündemde. Bugün kullanıcılar öğle saatlerinden itibaren uygulamaya ulaşamadıklarını duyurdular. Bankadan ise bahisle ilgili birinci açıklamalar geldi.

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Akbank yeni bir sıkıntıyla karşı karşıya. Akbank müşterileri, bayram öncesinde bankanın taşınabilir uygulamasına erişmeye çalıştıklarında kusurla müsabakaya başladı. Müşteriler, yaşanan sorun nedeniyle rastgele bir süreç gerçekleştiremiyor.

Akbank taşınabilir uygulaması çöktü!

Akbank’ta yaşanan ve saatlerdir devam eden sorun, kısa müddette toplumsal medyada da gündem oldu. Twitter’da trendlere düşen sorun kullanıcılar tarafından eleştirildi. Akbank ise mevzuyla ilgili yaşananlara yanıt verdi.

Banka: Akbank, sorunun çözülmesi için çalışmaların devam ettiğini bildirirken bununla birlikte vatandaşların mağduriyetini azaltmak için bir öbür tedbir daha aldı. Banka, şube çalışma saatleri ve EFT süreç müddetinin bugün 15.00’a kadar uzatıldığını duyurdu. Siz sorunla karşı karşıya geldiniz mi? Şayet yanıtınız evetse kelam konusu sorun şu anda devam ediyor mu? Bize yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.