ABD’de Faturaları Bedavaya Getirecek Sistem Tanıtıldı

0 10

ABD merkezli taşınabilir operatör sağlayıcısı Boost Mobile, müşterileri için hem reklam izleyip hem de coin kazanabilecekleri yeni bir oyunu piyasaya sürdü. Blockchain takviyeli bu projede; Boostcoin’ler ile kullanıcıların faturalarını ödemesini kolaylık sağlanıyor.

Servis sağlayıcısı Boost Mobile, bu süreçlerin ‘BoostOne’ uygulamasını indirerek gerçekleştirilebileceğini belirtti. Pekala kullanıcıların yapması gerekenler tam olarak nedir?

Oyun oynayarak ve reklam izleyerek coin kazanılabilecek

Boost Mobile tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıların oyun içinde reklam izleyerek Boostcoin kazanması mümkün olacak. Olağanda tek bir Boostcoin 1 cente (yaklaşık 15 kuruş) eşitken, kullanıcılar birkaç saniye reklam izleyerek kısa yoldan iki Boostcoin kazanabilecek. Doğal bu kadar düşük ölçünün faturanın tümünü ödeyebilecek bütçede olmadığının da altını çizmekte yarar var.

Fatura fiyatlarının düşmesi için sunulan bu imkan, kullanıcılara ödeme kolaylığı sağlayacak. Sağlayıcı şirketinin bu atağı, tanınan Fortnite ile Candy Crush’tan ilham aldığını gösteriyor. Çünkü kelam konusu oyunlar , kendi içerisinde kullanıcılarına reklam izleterek ödül veriyor. Artık ise misal bir durum BoostOne’da gerçekleşecek.

Öbür yandan Boost Mobile, Boostcoin kazanmanın öteki bir yolu olacağını daha söyledi. ‘Kazanmak için çevir’ çarkı sayesinde kullanıcılar, en az 5 sent ve en fazla 5 dolara kadar ödül kazanabilecek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.