25 Yıllık GTA’nın Evrimi: Gözler GTA 6’da!

0 5

Bugünkü videomuzda açık dünyası ve eğlenceli vazifeleri ile 25 yıldır hayatımızda olan Grand Thef Auto (GTA) serisini yakından inceliyoruz. Herkese keyifli seyirler!

Oyuncuların merakla beklediği GTA 6’nın 1-2 yıl içinde çıkacağını biliyoruz. Biz de bu süreyi 2 yıl yerinde hizmet garantisi olan Dell ile geçirmeye karar verdik ve bugüne kadar çıkan GTA oyunlarında neler değişti, bunu inceledik.

Rockstar’ın bu meşhur serisinin birinci oyunu, London 1969 ve 1961 ile gelen GTA 1. Seri, 1999 yılında GTA 2 ile devam ediyor. Akabinde Rockstar, 2001 yılında GTA 3 ile üç boyutlu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Hepimizin en az bir sefer oynadığını düşündüğümüz GTA Vice City ise, serinin üçüncü oyunun ek paketi olarak çıkıyor. 2008 yılında beklentileri pek karşılayamayan GTA 4’ün akabinde, 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5 ise Rockstar’a 1 milyar dolardan daha fazla bir kar sağlıyor.

GTA serisinin tüm öyküsünü, grafik, oynanış özelliklerinde neler değiştiğini ve çok daha fazlasını artık videomuzda inceleyebilir, sormak istediklerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Dell ile ilgili şimdiki gelişmeleri takip etmek için:

  • Blog: https://www.dell.com/tr-tr/blog/
  • Instagram: https://www.instagram.com/dell.turkiye/
  • Twitter: https://twitter.com/DellTurkiye
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.